شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
توزیع برق خوزستان
سال 1402 مهار تورم، رشد تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
1402/08/28 /dorsapax//Data/Sub_0/File/Resize/enews_EToolsFile_IMG_6202-efaad556-3f25-4498-9101-d4db1bfd016b.jpg
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان عنوان کرد ضرورت تغییر نگرش مدیران صنعت توزیع برق نسبت به تامین برق در زمان بروز حوادث

علی خدری در جلسه مدیریت بحران و آمادگی برای مقابله با سیلاب که با حضور کلیه مدیران برق شهرستان ها برگزار شد گفت: لازم است تا با استفاده از مدیریت دانش و تجارب گذشته، با نگرش جدید به مقابله با حوداث واتفاقات در صنعت برق برویم چرا که حفط منابع موجود و استفاده حداکثری از آن ها بسیار مهم است.


مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به اینکه شبکه توزیع برق خوزستان در چند روز گذشته با وجود بارش ها از پایداری مناسبی برخودار بود تاکید کرد؛ با توجه به هشدارهای سازمان هواشناسی درباره شدت بارش ها در روزهای آینده، تدابیر لازم جهت جهت آماده باش مدیران و پرسنل عملیاتی در سراسر استان خوزستان اندیشیده شده و اجناس و تجهیزات مورد نیاز ادارات برق در تمام شهرها به میزان کافی تدارک دیده شده است تا در صورت نیاز به کار گیری شود.

خدری با اشاره به لزوم ریشه یابی آسیب دیدن تجهیزات شبکه برق در هنگام بروز حوادث یا اتفاقات طبیعی تصریح کرد، تجهیزات برق بسیار گرانقیمت بوده و لازم است دلایل آسیب دیدن این تجهیزات مورد مطالعه قرار گیرد تا در صورت بروز حوادث مشابه از آسیب به آنها جلوگیری شود.

مدیرعامل توزیع برق خوزستان افزود اولویت این شرکت و مدیران آن تامین برق مطمئن و پایدار در هر شرایطی است و در واقع در هنگام بروز بحران و حوادث است که صنعت برق همه ی توان تخصصی خود را صرف ارائه خدمات به مردم و می نماید.

وی ادامه داد اطلاع رسانی شفاف و به هنگام و دقیق در خصوص علل حادثه و همچنین آگاه سازی مردم نسبت وضعیت پایداری شبکه یا نارسایی های احتمالی در هنگام بروز حوداث و بحران ها اهمیت ویژه ای دارد و لازم است به موازات رفع نارسایی ها و ارائه خدمات آگاه سازی مردم نیز با دقت انجام شود.

138
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس
اهواز، امانیه، خیابان شهید منصفی، شرکت توزیع نیروی برق خوزستان تلفن روابط عمومی: 33331058-061
مرکز تلفن: 33364801 33364802 33364803-061
پست الکترونیک: Ravabet@Kepdc.co.ir
تاریخ بروزرسانی:
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal