شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
توزیع برق خوزستان
سال 1402 مهار تورم، رشد تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
1402/08/26 /dorsapax//Data/Sub_0/File/Resize/enews_EToolsFile_458-587416-3b9948ad-bc4b-46bc-aafc-e37dbb53f2e7.jpg
مجموعه روابط عمومی برق خوزستان در عبور از پیک 1402 موفق عمل کرد

نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی همزمان با بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران از بیست و سوم الی بیست و ششم آبان ماه در تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، در این نمایشگاه که با حضور شرکت های تابعه وزارت نیرو، بخش خصوصی و نمایندگان کشورهای خارجی برگزار شد، شرکت توزیع نیروی برق خوزستان نیز با سه محصول دانش بنیان حضور یافت.

همچنین تولید کنندگان محصولات دانش بنیان این شرکت با همراهی اساتید دانشگاه شهید چمران اهواز در این نمایشگاه جهت تشریح محصول برای بازدیدکنندگان و دانشجویان رشته های مهندسی برق که به صورت تور علمی از نمایشگاه بازدید کردند، حضور داشتند.

در حاشیه این جشنواره و فن بازار تخصصی، جشنواره برق و رسانه، و نشست با روابط عمومی های صنعت برق در سراسر کشور نیز برگزار شد.

مشاور وزیر و مدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو در نخستین جشنواره صنعت برق و رسانه با اشاره به تلاش روابط عمومی های برق سراسر کشور و همراهی رسانه ها در اطلاع رسانی و فرهنگسازی رعایت الگوی مصرف برق، ضمن تقدیر از همراهی مردم در رعایت الگوی مصرف، و با اشاره به اقدامات فرهنگی انجام شده در شهرها و روستاهای تحت پوشش شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، گفت: مجموعه روابط عمومی برق خوزستان در بحث فرهنگسازی مدیریت مصرف برق و عبور از پیک 1402 موفق عمل کرد.

علی اکبر کاظمی با اشاره به افزایش مصرف برق در برخی شهرها و روستاهای خوزستان به دلیل گرمای بی سابقه، افزود: مشترکان می توانستند از پاداش صرفه جویی که توانیر در نظر گرفته بود، بسیار منتفع شوند که در همین راستا، با کمک روابط عمومی های برق خوزستان، پوستر قبض برق رایگان با امکانات محدود، تکثیر و در تمام شهرها و روستاهای آن استان با هزینه کم، و به صورت گسترده منتشر شد.

کاظمی ادامه داد: انتشار این پوستر و پیام برق رایگان در شهرها و روستاهای خوزستان، ماندگاری بسیار زیادی داشت و مجموعه شرکت توزیع برق استان خوزستان هم در این زمینه، بسیار موفق عمل کردند.

بر اساس این گزارش ، ییست و سومین نمایشگاه صنعت برق ایران و نخستین جشنواره و فن بازار تخصصی، امروز جمعه 26 آبان ماه به کار خود پایان داد.

 
117
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس
اهواز، امانیه، خیابان شهید منصفی، شرکت توزیع نیروی برق خوزستان تلفن روابط عمومی: 33331058-061
مرکز تلفن: 33364801 33364802 33364803-061
پست الکترونیک: Ravabet@Kepdc.co.ir
تاریخ بروزرسانی:
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal