شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق خوزستان
75 میلیارد ریال پاداش مدیریت مصرف پرداخت می شود
75 میلیارد ریال پاداش همکاری جهت اجرای طرح های مدیریت مصرف برق و پیک بار در صورتحساب نهایی مشترکین برق خوزستان اعمال خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، سیاوش کریمی معاون فروش و خدمات مشترکین این شرکت گفت، 3891 مشترک بزرگ برق در استان خوزستان طی تابستان 1398 با صنعت برق همکاری بسیار مناسبی داشته اند که ضمن تقدیر و تشکر از ایشان مبلغ 75 میلیارد ریال به عنوان پاداش این همیاری در قبوض برق مصرفی آن ها تخصیص داده می شود.

کریمی با اشاره به همکاری مناسب صنایع با شرکت توزیع نیروی برق خوزستان برای عبور موفق از پیک برق تصریح کرد، در مجموع 64 مگاوات در این بخش پیک سایی شده و با احتساب 134 مگاوات کاهش پیک ثبت شده، تابستان سال 98 با موفقیت کامل و بدون خاموشی طی شد و این امر الگویی برای سال های آینده و تامین برق مشترکان برق خواهد بود.

معاون فروش و خدمات مشترکین توزیع برق خوزستان افزود، پایش بار ادارات، ارگان ها و سازمان های دولتی و خصوصی از طریق مرکز پایش انرژی، شناسایی و برخورد با مشترکین عمده که از سقف قرارداد فراتر روند از جمله برنامه هایی است که برای کاهش تلفات و با هدف تامین برق مردم و مشترکان انجام خواهد شد.

کریمی نقش مدیران برق شهرستان های استان خوزستان و به ویژه کارشناسان مرکز پایش انرژی در ستاد شرکت توزیع و شهرستان ها به همراه روسا و ناظرین بهره برداری را در موفقیت حاصل شده برای عبور از پیک بار تابستان 98 حائز اهمیت دانست و اعلام کرد در مجموع کاهش بار به دست آمده با اجرای طرح های پاسخگویی بار و سایر اقدامات مدیریت مصرف 302 مگاوات انرژی صرفه جویی شده است.

تاریخ:
1398/11/19
تعداد بازدید:
1170
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط:


  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
   
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
  Powered by DorsaPortal