شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
100 هزار خوزستانی دریافت و پرداخت قبض سبز را آموزش دیدند
تاکنون 102 هزار نفر از مشترکان برق در استان خوزستان به صورت مستقیم و چهره به چهره با روش های دریافت و پرداخت قبض سبز آشنا شدند.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق خوزستان علی خدری مدیرعامل شرکت با بیان این مطلب گفت، گروه های آموزش و ترویج فرهنگ استفاده از خدمات الکترونیک برق در تمامی شهرها و روستاهای استان تشکیل شده و این گروه ها به صورت روزانه درباره روش های دریافت و پرداخت قبوض برق به مردم و مشترکان آموزش می دهند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به اهمیت آموزش و اطلاع رسانی مزایای قبض سبز افزود، استقرار میز خدمت ویژه قبض سبز در مراکز پرتردد از جمله اقدامات صورت گرفته برای آموزش دریافت و پرداخت قبض سبز بوده است.
وی خاطرنشان کرد، با تدابیر صورت گرفته میز خدمت ویژه قبض سبز با استفاده از کارشناسان مجرب این شرکت درقالب گروه های آموزشی در مصلی های نماز جمعه، ادارات مختلف شهرستان از جمله شهرداری ها، تامین اجتماعی، دادگستری، دارایی و سایر ادارات و همچنین در سطح شهر و بازار مستقر شده به صورت روزانه خدمات ارایه می کنند.
براساس این گزارش با توجه به جلب حمایت صدا و سیمای مرکز خوزستان از طرح قبض سبز امضای تفاهم نامه برای تولید و پخش برنامه های ترویجی و فرهنگ سازی در دستور کار قرار دارد.
تاریخ:
1398/10/14
تعداد بازدید:
546
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط:


  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:1
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
   
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
  Powered by DorsaPortal