شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
توزیع برق خوزستان
سال ۱۴۰۱ تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
تقدیر وزیر نیرو از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان
وزیر نیرو در همایش تقدیر از عوامل اجرایی گذر از پیک بار تابستان 1401 که در محل وزارت نیرو برگزار شد، با اهدا لوح تقدیر و تندیس از مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان به جهت اقدامات تاثیرگذار در گذر از پیک تابستان 1401 تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان،
این تقدیر به پاس قدردانی از اقدامات شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در راستای اجرای طرح های مدیریت بار و تلاش همه جانبه در استفاده بهینه از انرژی برق و تعامل موثر با مشترکین که موجب حفظ پایداری سراسری در تامین برق مطمئن انجام شد.

در این تقدیر نامه آمده است:

"جناب آقای علی خدری
مدیرعامل محترم شرکت توزیع نیروی برق خوزستان

خدای متعال را شاکریم که در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت خدمتگزار در اولین سال دولت مردمی سیزدهم و تلاش های جنابعالی و همکاران آن شرکت توانستید با تامین برق پایدار در دوره اوج بار تابستان 1401 رضایت مردم عزیزمان را جلب نماید.

به پاس قدردانی از اقدامات ارزشمند  آن شرکت در راستای اجرای طرح های مدیریت بار و تلاش همه جانبه در استفاده بهینه از انرژی برق و تعامل موثر با مشترکین که موجب حفظ پایداری شبکه سراسری و تامین برق مطمئن گردید. این لوح تقدیر به رسم یادبود تقدیم می گردد.
امید است با توکل به خداوند متعال و ادامه تلاش جنابعالی و همکارانتان، کماکان عملکرد برتر آن شرکت استمرار یابد و همواره در راه خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق باشید."

علی اکبر محرابیان
وزیر نیرو

 
 
 
تاریخ:
1401/08/24
تعداد بازدید:
224
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal