شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال1400 تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان خبر داد:
کشف 433 دستگاه رمز ارز در آبان ماه 1400
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: تعداد 433 دستگاه رمز ارز در آبان ماه 1400 از سراسر شهرهای استان کشف و ضبط شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان دکتر علی خدری مدیرعامل این شرکت، میزان کشفیات دستگاه‌های غیرمجاز رمز ارز در شش ماه نخست سال را 2 هزار و 873 دستگاه اعلام کرد و گفت: نزدیک به 5 مگاوات میزان مصرف برقی است که توسط این تعداد ماینرها استفاده می‌شود.

خدری با اشاره به اینکه مشارکت مردم در شناسایی مراکز غیرمجاز استخراج رمزارزها در استان، یکی از بهترین و عملیاتی‌ترین شیوه‌های ممکن است و اطلاعات هم استانی هایی که گزارش مراکز غیر مجاز رمز ارزها را می‌دهند، محرمانه خواهد ماند و پیگیری‌ها نیز محرمانه انجام می‌شود، افزود: علاوه بر اینکه مراکز غیرمجاز رمز ارزها پلمپ و اشتراک برق آن‌ها قطع و دستگاه‌های غیرمجازشان جمع آوری می‌شود، به مراجع  قضائی نیز معرفی خواهندشد.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در پایان با اشاره به اینکه ممکن است تعداد زیادی از فعالان غیرمجاز رمز ارزها در بخش خانگی شبکه توزیع برق فعالیت و به شبکه خانگی و تجهیزات مشترکین آسیب وارد کنند، گفت: هم استانی ها می‌توانند از طریق سایت شرکت یا با شماره‌گیری تلفن 121 و یا با نیروی انتظامی، اسامی و آدرس مکان‌های غیر مجاز را گزارش کنند.

تاریخ:
1400/08/30
تعداد بازدید:
13
منبع:
تصاویر مرتبط:


  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
  Powered by DorsaPortal