شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال1400 تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان
از ابتدای طرح جمع آوری رمز ارزهای غیر مجاز تا کنون، 4 هزار 533 دستگاه در 23 شهرستان کشف شد
رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به برنامه و عملکرد مراکز استخراج رمز ارز در خوزستان گفت: سهمیه جمع‌آوری ماینر های غیر مجاز از ابتدای فعالیت این دستگاه ها تا مرداد  1400 تعداد 10 هزار دستگاه و 20 هزار کیلو وات ساعت در برنامه تدوین شده بود.
 
 دکتر علی خدری با بیان این که جلسات متعدد کمیته مراکز استخراج رمز ارز در شرکت توزیع نیروی برق خوزستان و ادارات برق شهرستان‌ها طبق برنامه برگزار شد، عنوان کرد: عملکرد مراکز استخراج رمز ارز غیرمجاز در این بازه زمانی، بیش از سهمیه جمع‌آوری مدنظر بوده است، به طوری که گروه های اجرایی مشترکین و حراست شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در تمام شهرستان ها موفق شده اند از ابتدا تا مرداد  1400 تعداد 4 هزار و 533 دستگاه رمز ارز در 23 شهرستان استان کشف نمایند.

خدری افزود: شهرستان های بهبهان، ایذه و امیدیه، بالاترین مرکز کشف دستگاه های رمز ارزهای غیر مجاز بوده‌است.

وی در تفکیک آمار سال 99 از 1400 گفت: از ابتدای طرح تا پایان سال 99 تعداد 2 هزار و 311 دستگاه کشف و ضبط شد که این آمار در 5 ماهه نخست 1400 به 2 هزار و 97 دستگاه رسید.

این مقام صنعت برق خوزستان با تاکید بر این که مردم مطلع شده اند که فعالیت مراکز غیرمجاز ماینرها باعث کمبودوخسارت به‌ شبکه برق می شود، گفت: جمع آوری این تعداد دستگاه با کمک گزارش های مردمی، حراست وامورمشترکین شرکت ، نیروی انتظامی و قوه قضاییه انجام شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در پایان تصریح کرد: برخورد با فعالیت این نوع دستگاه ها از اولویت های شرکت های توزیع است که در نهایت خاطیان با کمک نیروی انتظامی و قوه قضاییه، مجازات خواهند شد.

تاریخ:
1400/06/02
تعداد بازدید:
555
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal