شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال1400 تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان خبر داد:
کشف 75 دستگاه ماینر در سومین مرحله مانور ضربتی جمع آوری رمز ارزهای غیرمجاز
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: تعداد 75 دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز از 13 مزرعه بیت کوین در شهرستان های مختلف استان کشف و ضبط شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان علی خدری مدیرعامل این با اشاره به برگزاری سومین مرحله مانور  ضربتی جمع آوری دستگاه های استخراج رمز ارز دیجیتال با همکاری مردم و نیروهای انتظامی  انجام شد؛ عنوان کرد: تعداد 75 دستگاه استخراج بیت کوین در 13 محل از شهرستان های مختلف استان کشف و جمع آوری شد.
خدری افزود: عملیات شناسایی و برخورد با استفاده کنندگان دستگاه های استخراج رمز ارز دیجیتال بدون مجوز در استان همه روزه در حال انجام است که سومین مرحله ضربتی جمع آوری رمز ارز توسط تیم های حراست و بازرسی این شرکت در سطح استان با همکاری نیروی انتظامی با دستور مقام قضایی برگزار شد و از 43 آدرس بررسی شده ، تعداد 75 دستگاه رمز ارز دیجیتال غیرمجاز، کشف و توقیف کردند.

این مقام مسئول در ادامه تصریح کرد: تشدید برخورد با فعالیت این دستگاه ها با توجه به روند افزایش مصرف برق، از جمله اقدامات شرکت توزیع نیروی برق خوزستان است که در صورت کشف این دستگاه ها، خاطیان با کمک قوه قضائیه به مجازات می رسند.

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان افزود:ازبدو شروع مانورهای سراسری جمع آوری رمز ارزهای غیر مجاز بیش از 4300دستگاه بیت کوین کشف و ضبط شده است. وی همچنین   از هم استانی های عزیز خواست  تا اگر با مزارع رمز ارز غیر مجاز مواجه شدند، به ادارات برق شهرستان ها و یا نیروی انتظامی اطلاع دهند.

تاریخ:
1400/04/20
تعداد بازدید:
223
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal