شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال1400 تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
همکاری صدا و سیمای مرکز آبادان با شرکت توزیع برق خوزستان در راستای فرهنگسازی مدیریت مصرف
مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، با همراهی مدیر اداره برق آبادان با ناصر بهرام؛ مدیرکل صداوسیمای مرکز آبادان به جهت هماهنگی در راستای اطلاع رسانی و فرهنگ سازی مدیریت مصرف برق جهت عبور از پیک تابستان 1400 دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، دکتر علی سلیمانی در این دیدار که با هدف هم افزایی ارتباط بین رسانه ملی و شرکت توزیع نیروی برق انجام گرفت، به فرهنگ سازی مدیریت مصرف در جهت کنترل پیک بار تاکید کرد.

سلیمانی به استخراج رمز ارزهای دیجیتال غیر مجاز و افزایش مصرف برق با توجه به  آغاز زودهنگام گرمای هوا اشاره کرد و گفت: مدیریت مصرف بهینه برق، اصلی ترین راهکار برای گذر از تابستان 1400 بدون خاموشی است.

وی  گفت: خاموشی برق مشترکین خانگی، خط قرمزمجموعه خدوم   صنعت برق خوزستان است لذا مدیریت مصرف خصوصاً در بخش‌های خانگی، مصارف کشاورزی و صنعتی و ادارت دولتی، بسیار مهم و ضروری است.

ناصر بهرام؛ مدیرکل صدا و سیمای مرکز آبادان نیز در این نشست، فرهنگ سازی مدیریت مصرف را لازمه تحقق تداوم و بقای انرژی دانست و گفت: صدا و سیمای مرکز آبادان  آماده همکاری با روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان جهت فرهنگ سازی و اطلاع رسانی  مدیریت مصرف برق و تولید محتوا در این زمینه است.

تاریخ:
1400/03/17
تعداد بازدید:
217
منبع:
تصاویر مرتبط:


  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
  Powered by DorsaPortal