شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال1400 تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
هفتمین طرح اقدام فراگیر کاهش مصرف برق در خوزستان اجرا شد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: هفتمین طرح اقدام فراگیر همزمان با سراسر کشور با محوریت کاهش 50 درصدی مصرف برق در ادارات با حضور 135 گروه اجرایی صبح امروز پنجشنبه 13 خرداد در سراسر خوزستان اجرا شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، دکتر علی خدری مدیرعامل این شرکت گفت: در هفتمین مانور اقدام فراگیر شبکه های توزیع برق در استان که همزمان با اقدام سراسری شبکه های توزیع برق درسراسر  کشور تا روز جمعه 14 خرداد در حال اجراست، تعداد 23 گروه تعدیل روشنایی، 87 گروه عملیاتی و همچنین 25 گروه پایش کارشناسی در مراکز پایش بار با حضور بیش از 400 نفر از پرسنل اجرایی تحت مدیریت شرکت توزیع نیروی برق خوزستان مشارکت دارند.

خدری افزود: جمع آوری رمز ارز ها، تعدیل مصارف روشنایی بلوارها، میادین و جاده های ورودی و خروجی شهرها و مناطق، کنترل و پایش بار مصرفی ادارات، ارگان ها، نهادها و سازمان ها از جمله اهداف برگزاری این مانور است.

وی اضافه کرد: از ابتدای سال تا کنون، تعداد 3 هزار و 527 دستگاه رمز ارز در 132 محل از شهرهای تحت نظارت شرکت توزیع نیروی برق خوزستان کشف و جمع آوری  شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان ادامه داد: 90 هزار و  500 دستگاه چراغ با بار مصرفی حدود 15/5 مگاوات تعدیل شده که معادل 83٪ از برنامه تعریف شده است.

وی در خصوص کاهش بار مصرفی ادارات نیز گفت: تمام اشتراک های اداری به تعداد 4 هزار و 680  اشتراک در طول هفته رصد می شوند، که تا کنون 263 اداره تذکر و اخطار دریافت کرده اند و این اخطارها منجر به کاهش مصرف شده است، البته برق برخی ادارات و بانک ها هم به دلیل رعایت نکردن الگوی مصرف قطع شده است.

تاریخ:
1400/03/13
تعداد بازدید:
271
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal