شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
در 6 ماهه نخست امسال 4 هزار دستگاه کنتور هوشمند در دزفول نصب شد
در شش ماهه نخست سال جاری حدود 4 هزار دستگاه کنتور برق جهت متقاضیان اشتراک جدید و همچنین تعویض کنتور واگذار شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، محسن پیام فر مدیریت توزیع برق دزفول با اعلام این خبر اظهار داشت، با توجه به شرایط خاص شهرستان دزفول به لحاظ کشاورزی، ساخت و ساز مسکن و افزایش کارگاه ها و صنایع زودبازده به تبع آن درخواست برای دریافت اشتراک برق در بخش های مختلف خانگی و صنعتی (دیماند) بالا می باشد.
پیام فر با ارائهاین توضیحات افزود، در نیمه اول سال جاری در بخش خانگی 1591 دستگاه کنتور تک فاز و 689 دستگاه کنتور سه فاز جدید نصب شده و 22 دستگاه کنتور جدید نیز در بخش صنعتی برای متقاضیان نصب و راه اندازی شده است.
مدیریت توزیع برق دزفول در خصوص تعویض لوازم اندازه گیری مشترکین به دلیل خرابی، آتش سوزی، سرقت و دستکاری کنتور خاطرنشان ساخت، در همین راستا 1288 دستگاه کنتور تکفاز، 273 دستگاه کنتور سه فاز و 120 دستگاه کنتور دیماندی تعویض و به روز رسانی شده است.
وی با بیان اینکه تعدادی از اشتراک ها به جهت رفاه برخی شهروندان و مشترکان بصورت اقساط واگذار گردیده اظهار داشت، امید است این تعداد از شهروندان عزیز برابر تعهد خویش نسبت به پرداخت اقساط، اقدام لازم را در مدت مقرر بعمل آورند.
پیام فر پرداخت بدهی برق به ویژه قبوض معوقه مشترکان بدهکار را امری ضروری درجهت ارائه خدمات مستمر و مطلوب عنوان نمود و افزود، مبلغ رسوب مطالبات قبوض برق معوقه مشترکان خانگی دزفول مبلغی بالغ بر 140 میلیارد ریال و رسوب مطالبات معوقه بخش تجاری شهرستان نیز مبلغی بالغ بر 50 میلیارد ریال می باشد.
 
تاریخ:
1399/09/04
تعداد بازدید:
279
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal