شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
همکاری و تعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان و مخابرات منطقه
مدیر مخابرات منطقه خوزستان صبح روز دوشنبه 3 آذر ماه با حضور در شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با مدیرعامل شرکت دیدار و گفتگو نمودند.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، پیرو جلسه وصول مطالبات این شرکت از دستگاه های اجرایی در روز 30 مهر ماه سال جاری، رحیم فلاح زاده مدیر مخابرات منطقه خوزستان و هیات همراه ضمن دیدار با دکتر علی خدری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در خصوص مطالبات معوقه و بدهی اشتراک های برق و ایجاد زیر ساخت های لازم برای توسعه شبکه تلفن همراه و تعاملات و همکاری بیشتر به بحث و تبادل نظر پرداختند.
خدری در این دیدار ضمن خوش آمدگویی و تشکر از حضور مدیر منطقه، مخابرات را از سازمان های پیش رو در همکاری با شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در دوره های مختلف عنوان کرد و خاطرنشان ساخت، مخابرات خوزستان همیشه شرکت توزیع نیروی برق استان را در دوره اوج مصرف یاری رسان بوده است.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان از حسن توجه به اجرای مصوبه کارگروه وصول مطالبات در تعامل پرداخت بدهی معوقه و همچنین همکاری مخابرات منطقه در دوره پیک تابستان با تغییر ساعت کاری کارکنان خود و استفاده از مولد تامین برق مخابرات در مراکز به منظور کاهش مصرف برق قدردانی کرد و افزود، این شرکت آماده برای هرنوع تعامل و همکاری با مخابرات است.
مدیر مخابرات منطقه خوزستان در این دیدار درخصوص توسعه ارتباطات شرکت توزیع نیروی برق و ایجاد فیبر نوری اختصاصی و هرگونه همکاری با شرکت توزیع نیروی برق استان اعلام آمادگی کرد.
وی همچنین خواستار همکاری شرکت توزیع نیروی برق در خصوص تأمین برق و ایجاد اشتراک برای سایت های جدید همراه اول در سطح استان شد.
براساس این گزارش در پایان این نشست مقرر شد شرکت مخابرات منطقه خوزستان ظرف مدت مشخص طی یک تفاهنامه بدهی های معوقه و صورتحساب جاری خود را به شرکت توزیع نیروی برق خوزستان پرداخت و همچنین شرکت توزیع نیروی برق خوزستان نیز نهایت همکاری در تامین برق پایدار و مستمر زیرساخت های مخابراتی اعم از مراکز و اشتراک های مخابراتی شهری و روستایی همچون گذشته در دستور کار قرار دهد.
تاریخ:
1399/09/04
تعداد بازدید:
328
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal