شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
برای اولین بار رقم خورد:
شرکت توزیع برق خوزستان موفق به کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی در استان شد
شرکت توزیع نیروی برق خوزستان برای نخستین بار و از میان 64 دستگاه اجرایی شرکت کننده، موفق به کسب عنوان رتبه برتر استانی در جشنواره شهید رجایی سال 99 گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، در بیست و سومین جشنواره شهید رجایی که با حضور دکتر شریعتی استاندار خوزستان و جمعی از مدیران ارشد دستگاه های اجرایی استان برگزار شد، شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در ارزیابی عملکرد سال 98 دستگاه های اجرایی، عنوان رتبه برتر را احراز نمود.
بر اساس این گزارش، امسال در جشنواره استانی شهید رجایی، عملکرد 64 دستگاه اجرایی استان مورد ارزیابی قرار گرفت که بر اساس نتایج ارزیابی صورت گرفته از عملکرد دستگاه های اجرایی استان و بر اساس شاخص های عمومی و اختصاصی، این شرکت با ارایه عملکرد قابل قبول و مطلوب در میان سایر دستگاه های اجرایی و با رشد قابل ملاحظه ای نسبت به سال گذشته، با کسب عنوان برتر از سوی شورای راهبری توسعه مدیریت استان،  مورد تقدیر قرار گرفت و از سوی استاندار خوزستان تندیس و لوح تقدیر جشنواره به دکترعلی خدری مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان اهدا گردید.
گفتنی است آیین تجلیل از برگزیدگان این جشنواره روز یک شنبه 13 مهر ماه در سالن شهید رجایی استانداری اهواز برگزار و از ایشان تقدیر بعمل آمد.


خبرنگار: رامین نیکفر 
تاریخ:
1399/07/14
تعداد بازدید:
259
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal