شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
در برق ماهشهر صورت گرفت
تعویض پایه سوخته در حالت برقدار
تعویض و نصب پایه برق در منطقه شهرک قدس که به دلیل نامعلومی آتش گرفته بود بدون اعمال خاموشی و در مدت زمان کوتاهی انجام شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، این عملیات در کوتاه ترین زمان ممکن در جهت رفاه حال شهروندان بدون اعمال خاموشی بر روی شبکه برق مربوط به روستاهای شهرک قدس توسط گروه خط گرم مدیریت توزیع برق ماهشهر و با دقت و رعایت تمامی مسائل ایمنی پایه سوخته شده بر روی فیدر 5092 طالقانی انجام پذیرفت.
بر اساس این گزارش، این عملیات ها در گذشته با اعمال خاموشی صورت می پذیرفت که خود باعث عدم توزیع انرژی می گردید اما با راه اندازی گروه های خط گرم در استان، باعث گردید تا برق مشترکین با توجه به شدت گرما و شرجی های بالای 80 درصدی قطع نشده و اصلاح و تعمیرات بر روی شبکه برقدار صورت پذیرد که این موضوع موجب پایداری شبکه و رضایتمندی شهرواندان گردیده است.
گفتنی است در همین رابطه هفته گذشته امتحان عملی صعود از پایه نیرو های سیمبان برگزار گردیده که این آموزش ها و تکرار مهارتهای عملی یکی از نکات بسیار مهم و حیاتی در جهت بالابردن ایمنی و جلو گیری از حوادث ناگوار در ادارات و ارگانها و سازمانها می باشد که مدیریت توزیع برق ماهشهر با بکارگیری از تمامی ظرفیت های خود اقدام به آموزش های عملی برای تمامی سیمبانان نموده است.
 
 
خبرنگار: رامین نیکفر
عکس: محمد باقریانی
 
 
تاریخ:
1399/06/24
تعداد بازدید:
166
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط:


  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:4
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
   
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
  Powered by DorsaPortal