شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
منفعت طرح برق امید به مردم خوزستان خواهد رسید
طرح برق امید به گونه ای است که همه مردم و مشترکان برق از منافع آن بهره مند خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان علی خدری مدیرعامل این شرکت گفت، طرح برق امید مخصوص مشترکان خانگی است و طراحی آن بر اساس مصرف برق مشترکان در سال های گذشته صورت گرفته است تا بهترین شیوه اجرایی برای آن تدوین شود.
وی افزود، با توجه به شرایط ویژه استان خوزستان و تعداد بالای روستاها در این استان از پتانسیل بالایی برای بهره مندی از مزایای این طرح برخوردار است.
مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان ادامه داد، پیش از این سایر بخش ها مانند صنایع و کشاورزی از طرح های تشویقی وزارت نیرو بهره مند شده اند، به این ترتیب که حدود 7میلیارد تومان پاداش به مشترکان صنعتی داده شد و در بخش کشاورزی نیز کشاورزان با جابجایی ساعات مصرف برق می توانستند از تخفیف 100 در صدی بهره مند شوند.
خدری ادامه داد، در طرح برق امید نیز مشترکان به سه دسته کم مصرف ، خوش مصرف و پر مصرف تقسیم می شوند و بر این اساس برق مشترکان کم مصرف که تعداد زیادی از مشترکان را تشکیل می دهند رایگان خواهد شد.
وی خاطر نشان ساخت، تنها درصد کمی از مشترکان در دسته پر مصرف ها قراردارند که این امکان برای آنها وجود دارد تا با رعایت نکات ساده در زمینه مدیریت مصرف برق، خود را به دسته خوش مصرف ها برسانند.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان ادامه داد، تعرفه های برق در حال حاضر پلکانی است و هر چه از میزان برق مشترکان کاسته شود مزایای اقتصادی آن به طور کامل به خانوارها باز خواهد گشت.
وی افزود، در ابتدای امر به مردم و مشترکان اطلاع خواهیم داد که در چه گروهی از مصرف قرار دارند و سپس راهکارهای ساده مدیریت مصرف را به مشترکان خوش مصرف و پر مصرف اطلاع خواهیم داد تا بتواند با کاهش مصرف به دسته پایین تر ملحق شده و از مزایای این طرح بهره مند شوند.
خدری افزود؛ طرح "برق امید" طرحی کاملا مردمی جهت کمک به اقتصاد خانوارها است و استان خوزستان به عنوان دومین مصرف کننده برق کشور از پتانسیل بسیار مناسبی برای بهره مندی هر چه بیشتر از این طرح برخوردار می باشد بطوری که در تحلیل های اولیه 27 درصد قبوض صادر شده برق در استان خوزستان در دسته کم مصرف ها قرار گرفته که برق آنها کاملا رایگان خواهد شد.
 
 
 
 
خبرنگار: رامین نیکفر 
 
 
 
تاریخ:
1399/06/23
تعداد بازدید:
215
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:3 تعداد کل امتیازها:4
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal