شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
سارقان 80 خانوار را در شوشتر بی برق کردند
سرقت سیم برق در رامشیر ناکام ماند
در روزی که سرقت سیم برق در رامشیر ناکام ماند، سارقان در چند منطقه از شوشتر باعث بی برقی 80 خانوار شدند.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، سید حمید پیشنماز در این رابطه گفت؛ فلکه 17 شهریور، محوطه خروس طلایی جنب منزل مرعشی و فرهنگ شهر از مناطقی بوده که با سرقت سیم برق مواجه شدند.
مدیریت توزیع برق شوشتر با اشاره به اینکه این اقدام غیر انسانی در این روزهای گرم و شرایط کرونایی باعث رنجش و زحمت دوچندان مردم می شود، خاطر نشان ساخت بلافاصله کار بازسازی و مرمت و تامین برق ساکنان مناطق یاد شده انجام شد و در حال حاضر وضعیت عادی است.
پیشنماز افزود، بیشترین تعداد خانوار بی برق شده مربوط به محوطه خروس طلایی جنب خانه مرعشی بود که سارقان 90 متر سیم به سرقت بردند.
وی ادامه داد در مجموع 185 متر سیم به سرقت رفته است و در بسیاری از سرقت ها علاوه بر سلب آسایش مردم خود سارقان نیز با خطرات جانی مواجه می شوند.
بر اساس این گزارش سرقت سیم برق در رامشیر با تلاش و هوشیاری نیروی انتظامی ناکام ماند و سارقان در حین سرقت سیم برق دستگیر شدند‌.
در این رابطه سعید احمدی مدیریت توزیع برق رامشیر ضمن تقدیر از تلاش پرسنل نیروی انتظامی و معاونت آگاهی رامشیر گفت؛ در دو مورد سرقت سیم با جانفشانی نیروی انتظامی، خودروی حامل سیم و یک نفر از سارقان دستگیر شد.
تاریخ:
1399/04/20
تعداد بازدید:
137
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal