شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
ارتقاء سطح پایداری شبکه برق خوزستان برای تابستان
طرح جهادی ارتقاء سطح پایداری شبکه های توزیع برق خوزستان بر روی فیدرهای بحرانی 4 شهرستان انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان علی خدری مدیرعامل این شرکت گفت، 25 گروه خط گرم بدون اعمال خاموشی تمامی خطوط و شبکه برق شهرستان های شادگان، خرمشهر، عبدالخان و امیدیه را به همراه روستاها و توابع آن ها مورد بازدید قرار داده و ضمن آسیب شناسی، عیوب شبکه را رفع کردند.
وی با اشاره به حجم فعالیت های صورت گرفته برای اجرای طرح جهادی پایداری شبکه افزود، در این طرح، گروه های 20 تا 36 نفره از سایر نقاط استان به صورت همزمان در یک شهرستان متمرکز شده و در یک عملیات همزمان و فشرده، عیوب شبکه را بدون اعمال خاموشی و در حالت برقدار مرتفع کردند که از جمله آن ها می توان به بررسی یک هزار 37 متر شبکه اشاره کرد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان ادامه داد، تعویض 370 قطعه انواع مقره و 730 مورد انواع اتصالات فرسوده از دیگر اقدامات بوده که در این طرح جهادی بدون اعمال خاموشی به مشترکان برق انجام شده است.
خدری خاطرنشان ساخت، 1955 نفر ساعت کار در این طرح انجام شده و در مجموع یک هزار 828 مورد از عیوب شبکه که می توانست در تابستان مشکلاتی را به وجود بیاورد مرتفع شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان اظهار امیدواری با اجرای این حرکت جهادی در تابستان پیش روی، شبکه از لحاظ ارتقاء سطح پایداری در وضعیت مناسبی بوده و از آمادگی لازم برای عبور موفقیت آمیز پیک تابستان برخوردار باشد.
براساس این گزارش مناطق تحت پوشش طرح جهادی ارتقاء سطح پایداری شبکه برق جهت آمادگی تابستان، شامل شهر دارخوین، روستاهای جاده آبادان، مسیر خنافره، مسیر منصوره، مسیر غریبه خشاب دهستان جفال، دهستان بوزی، مسیر آبشار و روستاهای غرب کارون، جزیره مینو، خط پاسگاه های مرزی، کل مسیر های روستایی عبدالخان و بخشی از جاده اهواز- پایگاه پنجم شکاری، میانکو، جاده سردشت، روستاهای اسیاب، روستاهای غرب مارون و بخشی از روستاهای جایزان بوده است.
 
تاریخ:
1399/04/03
تعداد بازدید:
87
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط:


  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:5 تعداد کل امتیازها:1
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
   
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
  Powered by DorsaPortal