شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
مدیر عامل توزیع برق خوزستان؛ حفظ سلامتی همکاران و مسائل درمانی آن ها در اولویت برنامه ها قرار دارد
علی خدری مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان عنوان کرد، حفظ سلامتی همکاران و مسائل در مانی آن ها در اولویت کاری شرکت می باشد.


به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، علی خدری مدیرعامل این شرکت با تشریح جزئیات اقدامات صورت گرفته در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت، حضور همکاران این شرکت در محل کار به استثناء کارکنان اتفاقات، سیمبانان، حراست و نوبتکار بنا به تصمیمات استانی و ستاد مقابله با کرونا به صورت دورکاری و تقلیل در ساعات اداری و حضور حداقلی به طوری که در اجرای فعالیت ها و ارائه خدمات رسانی به مردم شریف استان خوزستان خللی وارد نشود، صورت گرفته است.
وی در ادامه افزود: از همان روزهای ابتدایی شیوع ویروس کرونا، کمیته پیشگیری از شیوع کرونا با حضور مدیران ارشد شرکت توزیع برق خوزستان تشکیل گردید که کار آن اتخاذ تصمیمات و تمهیدات، حدود و اختیارات واحدهای مربوطه در بخش های مختلف شرکت با توجه به گستردگی حوزه کاری این شرکت در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا بود. 
وی تصریح کرد، تصمیمات این مدیریت از همان ابتدا بصورت جدی و با توجه به پروتکل های ستاد مبارزه با کرونا کشور اتخاذ گردید و این درحالی بود که اکثر استان های کشور در پیک کرونا بوده و خوزستان وضعیت سفید داشت.
مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان با تاکید براین که نیروی انسانی و کارکنان ، ارزشمند ترین سرمایه های شرکت می باشند افزود، جهت پیشگیری از شیوع این بیماری مهلک و ناشناخته بصورت روزانه هنگام ورود با به کارگیری پزشک معتمد و استفاده از دستگاه تب سنج لیزری سنجش سلامت کارکنان صورت گرفته و ثبت می گردید. همچنین در بین ساعات اداری در محل کار کارکنان، از دستگاه انگشتی پالس اکسیومتر برای سنجش اکسیژن بهره گرفته شد تا در صورت مشاهده موارد مشکوک جهت غربالگری کارکنان از دستگاه های تخصصی تر استفاده شود.
رئیس ستاد مقابله با کرونا در شرکت توزیع برق خوزستان با اشاره به سایر اقدامات پیشگیرانه خاطرنشان ساخت ، با اجرایی شدن تمهیدات فوق و با هدف همیاری با کادر درمانی کشور در پیشگیری از ویروس کرونا با مشاهده اولین مورد مشکوک به ابتلا، اقدام به غربالگری گسترده نموده، تست اولیه کرونا(CBC-ESR-CRP)با هماهنگی و حضور کادر درمان بیمارستان شهید بقایی اهواز در شرکت انجام پذیرفت تا برخی از موارد مشکوک به ابتلا جهت انجام مراحل تکمیلی و تست اصلی کرونا PCR(سوآب بزاق و مخاط) به مراکز ذیصلاح ارجاع داده شوند و در صورت ابتلای قطعی کار درمان آنها انجام شود.
مدیر عامل توزیع برق خوزستان ادامه داد، در زمینه پیشگیری از شیوع کرونا در خصوص اقدامات پیشگیرانه و موثر انجام گرفته به موازات اقدامات فوق و با توجه به اینکه یکی از عوامل اصلی انتقال ویروس کرونا تماس با سطوح آلوده و رعایت نکردن فاصله اجتماعی می باشد نصب و تعبیه تونل ضدعفونی کننده در ورودی شرکت، جابجایی و نصب سیستم تشخیص چهره ( حضور و غیاب) در مکانی با رعایت پروتکل فاصله اجتماعی و تعبیه دستگاه ضد عفونی کننده دست، نصب برچسب فاصله گذاری اجتماعی در مکان های پرتردد، نصب حوضچه ضدعفونی کننده کفش ها در ورودی تمام ساختمان های شرکت، رعایت فاصله 2 متر در جلسات ضروری و اجباری بودن استفاده از ماسک و دستکش از دیگر تمهیدات صورت گرفته می باشد و این در حالی است که پرسنل خدمات شرکت بصورت روزانه در دو نوبت قبل از ساعت اداری و بعد از اتمام کار کارکنان اقدام به گندزدایی و ضدعفونی نمودن محوطه شرکت، اماکن، سالن ها، اتاق ها و تجهیزات اداری کارکنان، راه پله ها، آسانسور و... با مواد ضدعفونی کننده از جمله الکل، آب ژاول ضدعفونی و محلول آگری که ضد ویروس، ضد قارچ و ضد باکتری می باشد انجام می شود.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، با بیان این که توزیع ماسک و دستکش در شرکت بصورت روزانه در بین پرسنل صورت می پذیرد افزود: تاکنون جهت سلامتی کارکنان شرکت و ارباب رجوع و به منظور پیشگیری از شیوع کرونا هزینه ای بالغ بر 2 میلیارد و هشتصد میلیون ریال پرداخت نموده که نگاه این مدیریت به آن حفظ سرمایه های ارزشمند و خدوم شرکت می باشد.


تهیه و تنظیم: رامین نیکفر 

تاریخ:
1399/03/05
تعداد بازدید:
232
منبع:
تصاویر مرتبط:


  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:2
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
   
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
  Powered by DorsaPortal