شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
تقارن 3 رویداد روز قدس، حماسه آزاد سازی خرمشهر و عید سعید فطر پیام روشن حقانیت دنیوی و اخروی ملت است
در یکی از حساس ترین برهه های تاریخ پر افتخار ایران اسلامی سه رویداد پر عظمت روز قدس، عید سعید فطر و آزاد سازی خرمشهر با هم مقارن شده و این نشانه و پیام روشنی است از حقانیت مردم و ملت ایران و همه مسلمانان.
 قدس شریف در دل همه مسلمانان جهان جا دارد و دیدیم که محدودیت های کرونا نتوانست مانع گرامیداشت این روز بزرگ شود. این تدابیر امام راحل عظیم الشان بود که امروز بر پیکر نحیف صهیونیسم سنگینی می کند تا این رژیم منحوس آخرین نفس های شماره افتاده خود را بکشد و دنیا را از لوث وجودش رها کند.
ملت بزرگ ایران و به تبع آن خانواده بزرگ صنعت برق خوزستان به عنوان خادمان اسلام و ملت مسلمان با پیروی از آرمان های امام راحل و مقام معظم رهبری هم صدا با آحاد جامعه، این روز را گرامی داشته و بلند تر از همیشه ندای آزادی خواهی را سر دادند.
هر چند شرایط خاص شیوع کرونا اجازه حضور در صحنه را به ما نداد اما تقارن روز جهانی قدس با سوم خرداد و روز مقاومت نوید پیروزی نهایی است که مقام معظم رهبری آن را بشارت داده اند و همه باید این تقارن شکوهمند را به فال نیک گرفته و برای تحقق منویات مقام معظم رهبری مجاهدت نماییم.
اینک پس از دو رویداد بزرگ و با عظمت روز قدس و آزاد سازی خرمشهر، مناسبت عزیزی چون عید سعید فطر قرار گرفته است، این می تواند بیانگر شیرینی و حلاوت دو چندان باشد که پس از پیروزی نصیب ملت های مسلمان و به ویژه مجاهدان راستین خواهد شد.
اینجانب ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و تبریک حماسه بزرگ آزاد سازی خرمشهر با یاد سردار رشید اسلام شهید حاج قاسم سلیمانی، شهید محمد جهان آرا و همه شهدای ایران اسلامی و همچنین شهدای شرکت توزیع برق خوزستان، فرارسیدن عید سعید فطر را به همه همکارانم در تمامی سطوح کاری تبریک عرض نموده و برای همه عزیزان وخانواده های گرامی ایشان سلامتی مسئلت می نمایم.


علی خدری – رئیس هیات مدیره و مدیرعامل
 
 
 
تاریخ:
1399/03/02
تعداد بازدید:
110
منبع:
روابط عمومی
تصاویر مرتبط:


  امتیازدهی
  میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
   
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
  Powered by DorsaPortal