شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال1400 تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها
1403/03/12 /dorsapax//Data/Sub_0/File/Resize/enews_EToolsFile_IMG_939403-604d9b01-3bf0-4999-b4c9-34afdbacf006.jpg
مدیریت پیک بار شبکه برق در خوزستان با همکاری صنایع عملی خواهد بود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با اشاره به ضرورت اجرای برنامه های دقیق وزارت نیرو و توانیر برای گذر از اوج بار مصرف برق تابستان 1403 گفت: باید توجه داشت که مدیریت پیک بار شبکه برق استان در تابستان امسال با همکاری صنایع عملی خواهد بود.

علی خدری شنبه در نشست هماهنگی کاهش پیک بار مصرف برق استان در جمع فعالان بخش صنعت اظهار کرد: با توجه به افزایش مصرف انرژی برق در سال‌های اخیر، عبور موفق از اوج مصرف تابستان پیش رو از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، از این رو لازم است با برنامه ریزی و تدابیر لازم، در جهت پایداری و بالا رفتن ضریب اطمینان شبکه گام بر داریم.

خدری با اشاره به ابلاغ 180 اقدام از سوی وزارت نیرو برای مدیریت مصرف برق در اوج بار تابستان ادامه داد: عبور از اوج مصرف تابستان نیاز به همکاری صنایع و هم افزایی تمامی دستگاه‌ها و نهادها دارد.

وی با اشاره به نامگذاری شعار سال جاری با عنوان "جهش تولید با مشارکت مردم" از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: با توجه به اینکه برق زیرساخت تولید است، کاملا ضروری و حیاتی است که تمام تلاش خود را جهت تحقق شعار سال را به کار بگیریم و شرایط را برای تامین برق مطمئن و پایدار فراهم کنیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان افزود: با توجه به کمبود انرژی برق در تابستان به هم‌فکری، هم‌اندیشی و همکاری بخش تولید نیاز است و باید به گونه‌ای عمل کنیم که چرخ تولید بچرخد و از برق پایدار برخوردار باشیم.

خدری با بیان این که سال گذشته با همراهی صنایع و مدیریت خوبی که از سوی وزارت نیرو و شرکت توانیر اعلام شد گفت: با برنامه ریزی های دقیق توانستیم عبوری موفق از پیک بار 1402 داشته باشیم و این یک دستاورد بزرگی بود که با هم‌فکری و تعامل با مشترکان برق به دست آمد.

پاداش همکاری به صنایع

در این نشست مدیر دفتر مدیریت مصرف برق نیز اظهار کرد: بر اساس توافقی که بین وزارت صمت و وزارت نیرو و صنایع به امضا رسیده؛ مقرر شد در هفته یک روز با برنامه‌های مدیریت مصرف برق همکاری کنند.

ستار نظری افزود: با توجه به طرح های تشویقی از طرف شرکت توانیر، صنایع چنانچه برق خود را از مولد ها تامین کنند، بابت کاهش هر کیلو وات ساعت تولید برق، مبلغی جهت پاداش همکاری دریافت خواهند کرد.

بر اساس این گزارش، سال گذشته 2 هزار میلیارد ریال پاداش به مشترکان کم‌مصرف شرکت توزیع برق خوزستان پرداخت شد. در سال جاری برنامه‌ریزی شده تا سه هزار میلیارد ریال پاداش به صورت نقدی، لوازم خانگی، خودرو و آپارتمان به مشترکان کم‌مصرف و خوش‌حساب استان تعلق گیرد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
375
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal