شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال1400 تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها
1403/02/20 /dorsapax//Data/Sub_0/File/Resize/enews_EToolsFile_rajabi-866d5413-2709-44ce-b70b-8bb80bd64aea.jpg
آغاز پویش سراسری «با انرژی» با ط‌رح‌های تشویقی و جوایز نفیس از نیمه اردیبهشت

مدیرعامل شرکت توانیر با اشاره به آغاز پویش با انرژی از اجرای برنامه های مدیریت مصرف و لزوم آمادگی صنعت برق برای تامین برق تابستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، مصطفی رجبی مشهدی، بر لزوم آمادگی شرکت‌ها برای تامین برق تابستان و گذر از اوج بار تابستان تاکید کرد.

وی با اشاره به پیش‌بینی مشوق‌هایی برای صنایع خاطرنشان کرد: صنایع در صورت استفاده از مولد خورشیدی و اجرای طرح‌های بهینه‌سازی مصرف، با ضرایب تشویقی 1.3 برابر از معافیت در طرح‌های مدیریت مصرف برخوردار می‌شوند.

مدیرعامل توانیر در خصوص فراهم کردن امکان ترانزیت برق مولدهای تولید پراکنده در خارج از دوره تعهد گفت: برق تولیدی آنها می‌تواند از طریق عقد قرارداد با شهرک‌های صنعتی و جهت رفع محدودیت دیگر نقاط، عرضه شود.

رجبی مشهدی به مدیران عامل شرکت‌های توزیع یادآور شد، برخی از صنایع انرژی بر بخش توزیع، مشمول ماده 4 قانون مانع زدایی از صنعت برق می‌شوند و مکلف هستند تا سال 1404 نسبت به احداث نیروگاه‌های خود تامین اقدام کنند.

وی با تاکید بر لزوم تکمیل هوشمندسازی مدیریت مصرف برق ادارات دولتی پیش از فرارسیدن ایام اوج بار، استفاده کامل از ظرفیت‌های صرفه جویی برق ادارات را حائز اهمیت دانست.

رجبی مشهدی خاطرنشان کرد: مشترکان بخش کشاورزی که بیش از 5 ساعت با صنعت برق همکاری کنند، علاوه بر رایگان شدن برق ایام تابستان مشمول دریافت پاداش صرفه جویی تا 2 هزار تومان به ازای هر کیلووات ساعت خواهند شد.

مدیرعامل توانیر در پایان به تبیین چگونگی شرکت در پویش با انرژی و کسب امتیاز و اختصاص جوایز و پاداش صرفه جویی به مشترکان خانگی پرداخت مشارکت فعال روابط عمومی‌های صنعت برق در این خصوص و بهره‌گیری از برنامه‌ها و راهبردهای مدیریت مصرف برق را مورد تاکید قرار داد.

263
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal