شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال1400 تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها
1403/01/05 /dorsapax//Data/Sub_0/File/Resize/enews_EToolsFile_IMG_20240209_113343_648-37fa891b-e160-4efd-97e4-0ec244fc0cc5.jpg
شبکه توزیع برق خوزستان در پایداری کامل است

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت: شبکه توزیع برق این استان با وجود بارش سنگین باران پایدار است.

 

علی خدری افزود: گروه های عملیاتی برق در سراسر استان خوزستان با شروع اولین بارش ها پبش از روز 29 اسفند سال 402 در آماده باش کامل قرار دارند تا در صورت نیاز وارد عمل شوند. مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان خاطرنشان کرد: با تلاش های انجام شده و رصد شبکه توزیع برق به صورت نقطه به نقطه و با استفاده از داده های برخط در حال حاضر مورد خاصی از قطعی برق وجود ندارد و در سراسر استان خوزستان، برق در پایداری کامل قرار دارد.

خدری ادامه داد: البته در برخی نقاط به صورت محدود آسیب هایی به شبکه وارد شده که با توجه به فعالیت 150 گروه ویژه عملیاتی در سراسر استان خوزستان این موارد جزیی به سرعت مرتفع شده است و مرکز دیسپاچینگ و کنترل شبکه این شرکت، بدون وقفه با به روز ترین امکانات برگرفته از هوش مصنوعی در حال بررسی شبکه برق استان است.

وی با اشاره به اینکه این شرکت پیش از وقوع بارندگی ها و با جدی گرفتن هشدارهای مسئولان، اقدام به تامین تجیهزات و یراق آلات شبکه و استقرار آن ها در مناطق مختلف نموده است، افزود: کماکان حدود 1000 نفر از نیروهای عملیاتی توزیع برق خوزستان آماده هستند تا در صورت بروز هر گونه نارسایی احتمالی، بلافاصله وارد عمل شوند .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در عین حال از هم استانی ها خواست تا در صورت بروز مشکل در شبکه برق با شماره 121 و یا نرم افزار کاربردی "برق من" موارد را به اداره برق منطقه محل سکونت خود اطلاع دهند.

412
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal