شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال1400 تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها
پیام نوروزی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان
دکتر علی خدری طی پیامی عید باستانی نوروز را به کارکنان این شرکت تبریک و تهنیت گفت.

دکتر علی خدری طی پیامی عید باستانی نوروز را به کارکنان این شرکت تبریک و تهنیت گفت.

در این پیام آمده است: «خداوند منان را سپاسگزاریم که در سایه الطاف بیکرانش فرصت تجربه سال جدید دیگری را بر ما ارزانی داشت تا با الهام از آنچه گذشت، گام در مسیر آینده بگذاریم.
فرارسیدن سال نو همیشه نویدبخش افکار، کردار و تصمیم های نو است و حلول سال نو و تولد دوباره طبیعت همواره یادآور تحول حیات و زندگی است.

خدا را شاکریم که در سایه الطاف بیکرانش، خانواده بزرگ شرکت توزیع نیروی برق خوزستان توانست با سعی و تلاش بی‌وقفه برای رسیدن به اهداف عالیه خود گام بردارد. بدون تردید تلاش های یکایک شما همکاران عزیز در همه ی رده های شغلی موجب شد تا این شرکت در سال 1402 نیز مانند گذشته، در رده شرکت های پیشرو قرار گیرد به شاخص های مورد نظر وزارت نیرو و توانیر دست یابد. امیدوارم در سالی که پیش روست این تلاش‌ها در راستای دستیابی به چشم‌انداز، حفظ و ارتقای جایگاه برتر شرکت مضاعف شده و بتوانیم با تمام وجود پایداری شبکه توزیع برق و از همه مهمتر رضایتمندی خداوند متعال و مردم شریف استان خوزستان را بیش از پیش محقق سازیم.

اینجانب به نمایندگی از مجموعه خدوم شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در آستانه فرا رسیدن "عید نوروز باستانی" و آغاز سال 1403 هجری شمسی، تبریک و تهنیت صمیمانه خود را تقدیم به تمامی خانواده‌های عزیز سرزمینم به ویژه همکاران ساعی و تلاشگر خویش داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را آرزومندم.

علی خدری

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل

تاریخ:
1402/12/29
تعداد بازدید:
426
منبع:
تصاویر مرتبط:
tempShowtool_dorsaetoolsenews_sample_main_block9
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal