شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
9 هزار مشترک صنعتی در برنامه کاهش اوج مصرف برق همکاری می کنند
با برنامه ریزی های صورت گرفته برای جلب همکاری صنایع، بیش از 9 هزار مشترک در بخش صنعتی آمادگی خود را برای همکاری و مشارکت در مدیریت مصرف برق در ساعات پیک بار اعلام کرده اند.


 
 
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان سیاوش کریمی معاونت فروش و خدمات مشترکین این شرکت گفت، در راستای نیل به رونق تولید و جهش اقتصادی از تمام ظرفیت های شرکت توزیع نیروی برق خوزستان برای ارتقاء پایداری شبکه برق استفاده خواهد شد.
وی با اشاره به این نکته که پتانسیل بهینه سازی و کاهش مصرف در بخش مشترکان صنعتی بسیار بالاست افزود، طرح ارتقاء سطح مشارکت مشترکان صنعتی در مدیریت بار توسط نهاد های تجمیع کننده ی پاسخگویی بار(طرح های تشویقی) یکی از راهکارهای جلب همکاری این مشترکان می باشد که با انجام مدیریت مصرف و ارائه طرح های مناسب می توان به صنعت برق جهت گذر از پیک تابستان و جلوگیری از خاموشی های بدون برنامه کمک شایانی نمود.
رئیس کمیته کاهش پیک بار شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت در سال گذشته مشارکت 4 هزار مشترک صنعتی در قالب امضاء تفاهم نامه منجربه کاهش 100 مگاوات از بار شبکه توزیع برق خوزستان گردید که در همین راستا انتظار می رود در تابستان سال جاری امضاء 9هزار تفاهم نامه با مشترکان بخش صنعتی منجربه کاهش بیش از 200 مگاوات صرف جویی در مصرف برق ساعات اوج بار مصرف در استان خوزستان و کشور شود.
سیاوش کریمی با اشاره به لزوم پایداری برق در تابستان بعنوان کالای حیاتی در استان خوزستان افزود، با نزدیک شدن به زمان پیک بار حساسیت پایداری شبکه بیشتر خواهد شد که در استان خوزستان بدلیل داشتن اقلیم گرمسیری و رطوبت بالا این امر اهمیت دوچندان دارد.
وی در خاتمه گفت، شرکت توزیع نیروی برق خوزستان همچنان که در سال های گذشته نمونه موفق در اجرایی شدن طرح ها و برنامه های مدیریت مصرف بوده است امسال نیز با عزمی جدی و راسخ جهت ارائه شبکه برق پایدار در خدمت رسانی به مردم و مشترکان انجام وظیفه خواهد نمود.
 
 
تهیه و تنظیم: رامین نیکفر 
تاریخ:
1399/03/07
تعداد بازدید:
245
منبع:
روابط عمومی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal