شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
بیانیه حریم خصوصی
 
شرکت توزیع نیروی برق خوزستان ، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند.
مشاهده صفحات این تارنما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد ، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الکترونیکی وغیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از تحلیل اطلاعات این خدمات به شما ارائه می‌گردد.
این شرکت در تمامی موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند. در ادامه اقلام اطلاعاتی مورد نیاز و نحوه جمع‌آوری و کاربرد آن‌ها به اجمال بیان شده است.

چگونگی جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران
در صورتی که شما بخواهید خدمتی را به صورت الکترونیکی دریافت نمایید و یا تمایل به ارسال نظرات و پیشنهادات خود به این شرکت داشته باشید ، بسته به نوع خدمت ، اطلاعاتی نظیر شماره پرونده ، نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، آدرس ، شماره همراه و....از شما دریافت می‌شود.
در فرم‌های الکترونیکی صرف نظر از فیلدهای ستاره‌دار که بایستی تکمیل شوند ، اجباری در پر نمودن سایر فیلدها وجود ندارد. ( در برخی از خدمات نیاز به بارگذاری فایل اسکن شده شناسنامه ، کارت ملی مشترک می‌باشد) لازم به ذکر است که هدف ما از دریافت این اطلاعات ، ارائه هر چه بهتر و سریع‌تر خدمات الکترونیکی به مشترکین می‌باشد.

کاربرد اطلاعات جمع‌آوری شده
  •  ثبت درخواستها بدون حضور مشترک در شرکت
  •  ارسال کد پیگیری به شماره همراه ثبت شده
  •  تطبیق اطلاعات ثبت شده مشترک با اطلاعات موجود از سوابق مشترک
  •  دریافت نظرات و پیشنهادات مشترکین در خصوص عملکرد شرکت و واحدهای تابعه

انتقال اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث
شرکت توزیع نیروی برق خوزستان خود را در حفاظت از اطلاعات شخصی شما مسئول دانسته و اطلاعات شما را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی‌دهد . ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در تارنمای خود از سیاستهای امنیتی و فناوری هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روشها و دستورالعملهای امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم. این روشهای محافظتی شامل همه اطلاعات شما می شود و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند.
 
 
 
 
تاریخ به روزرسانی:
1399/04/12
تعداد بازدید:
1119
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
خبر فوری /
Powered by DorsaPortal