شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1398 رونق تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
تقدیر نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی از خدمات شرکت توزیع برق خوزستان
شرکت توزیع برق خوزستان در زمینه تامین برق روستایی و شهری در حوزه شوشتر و گتوند بسیار خوب عمل کرده و اقدامات این شرکت قابل تقدیر است.
شرکت توزیع برق خوزستان در زمینه تامین برق روستایی و شهری در حوزه شوشتر و گتوند بسیار خوب عمل کرده و اقدامات این شرکت قابل تقدیر است.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق خوزستان، سهراب گیلانی نماینده مردم شریف شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با اعلام این مطلب گفت، سرمایه گذاری بسیار مناسبی جهت احداث شبکه های جدید، توسعه و تامین برق مناطق شهری و روستایی صورت گرفته است و شوشتر این ظرفیت را دارد که جشن برقدار شدن تمام شهر ها و روستاهای تابع آن برگزار گردد.
نماینده مردم شوشتر افزود، ادارات برق شوشتر و گتوند و مدیران این دو مجموعه از جمله مردمی ترین مدیران شهرستان بوده اند اما نباید از ذکر خدمات مدیر قبلی شوشتر نیز غافل شد.
گیلانی افزود، کمبود هایی نیز در حوزه خدمات برق وجود دارد که البته قابل رسیدگی بوده و از جمله آن ها می توان لزوم ایجاد یک اداره برق مستقل برای شعیبیه از توابع شوشتر و لزوم ساماندهی روشنایی معابر خصوصاً در ورودی این شهرستان اشاره کرد.
گفتنی است نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی طی نشستی با مدیرعامل توزیع برق خوزستان و مسئولان این شرکت آخرین وضعیت برق در این شهرستان را مورد بررسی قرار داده و در جریان وضعیت پروژه های در دست اقدام برای پایداری هرچه بیشتر برق قرار گرفت.
تاریخ:
1398/09/10
تعداد بازدید:
28
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal