شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1398 رونق تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
مدیرعامل توزیع برق خوزستان از پیوستن 96 درصد خوزستانی ها به طرح ملی قبض سبز خبر داد
در راستای حذف قبوض کاغذی تاکنون کار ثبت و تطبیق شماره تلفن همراه و آدرس 96 درصد مشترکان برق در استان به انجام رسیده است.

در راستای حذف قبوض کاغذی تاکنون کار ثبت و تطبیق شماره تلفن همراه و آدرس 96 درصد مشترکان برق در استان به انجام رسیده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان علی خدری مدیرعامل این شرکت گفت، با آغاز طرح ملی حذف قبض های کاغذی برق استان خوزستان نیز در یک برنامه زمان بندی شده کار ثبت شماره های تلفن همراه مشترکان برق را آغاز کرد که این اقدام با همکاری و تعامل بسیار خوب و نزدیک مردم استان و 96 درصد پیشرفت به نقطه مطلوب رسیده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان افزود، 4 درصد باقی مانده نیز عمدتاً مربوط به منازلی است که علیرغم برقراری انشعاب یا خالی از سکنه هستند یا در هنگام ثبت شماره و تطبیق با آدرس اشتراک در دسترس نبوده اند اما کار ثبت شماره جاماندگان این طرح نیز بزودی انجام خواهد شد.
خدری با اشاره به مزایای طرح ملی حذف قبوض کاغذ تصریح کرد، تا پیش از این برای هر دوره بیش از یک میلیون برگ کاغذ چاپ می شد که در واقع به دلیل عدم امکان مصرف مجدد هیچ استفاده ی دیگری از آن نمی شد و به این ترتیب ده ها میلیارد ریال از هزینه های بیت المال صرف چاپ قبض کاغذی می شد.
وی ادامه داد با این روش که در واقع در راستای خدمات دولت الکترونیک می باشد علاوه بر روز آمدی خدمات، از تردد های غیر ضروری مردم به بانک و ادارات برق پیشگیری می شود که خود این امر باعث آرامش بیشتر مردم و مشترکان شده حتی از عوارض زیست محیطی مانند آلودگی های ناشی از تردد نیز جلوگیری خواهد شد.
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با تاکید اینکه در محاسبه بهای برق مصرفی هیچ گونه تغییری رخ نداده و تا پایان سال نیز قیمت ها ثابت خواهد بود افزود، صدور قبض سبز صرفاً به دلیل تسهیل امور و خدمات رسانی دقیق سریع و مطمئن تر به مردم و مشترکان بوده و نکته حایز اهمیت در این طرح این است که ماموران توزیع قبوض برق از این پس در سایر بخش هایی که نیاز به نیروی انسانی دارد به کارگیری خواهند شد و در واقع اجرای طرح قبض سبز مزایای بسیار بیشتری داردکه با گذشت زمان نمایان خواهد شد.
براساس این گزارش سیاوش کریمی معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق خوزستان نیزگفت، کارشناسان شرکت در تمامی شهرهای استان خوزستان در قالب گروه های آموزشی میز خدمت آماده آموزش و اطلاع رسانی در خصوص نحوه استفاده از خدمات دولت الکترونیک و قبض سبز هستند.
کریمی تصریح کرد از مردم ومشترکان تقاضا داریم تا با پرداخت به موقع بهای برق مصرفی این شرکت را در ارایه خدمات یاری نمایند چرا که تنها منبع درآمد شرکت های توزیع، برای احداث شبکه، توسعه و برقراری روشنایی معابر همین مبالغی است که برای بهای برق مصرفی پرداخت می شود.
گفتنی است شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با بیش از یک میلیون نفر مشترک برق(به جز اهواز و توابع آن) دومین شرکت توزیع برق در کشور می باشد که خدمات آن در گستره ایی به مساحت 58 هزار کیلومتر مربع ارایه می شود.

تاریخ:
1398/09/03
تعداد بازدید:
102
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal