جزئیات خبر

صرفه جویی 20 میلیاردی با حذف قبوض کاغذی برق

با اجرای طرح قبض سبز و الکترونیکی شدن قبض های برق بیش از 20 میلیارد ریال در هزینه های مرتبط صرفه جویی خواهد شد.

سخنگوی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت : سالانه حدود یک میلیارد تومان فقط صرف هزینه تامین کاغذ قبوض برق می شود و تا چهارصد میلیون تومان نیز برای چاپ قبوض از اعتبارات این شرکت هزینه می گردد.

وی افزود با اجرا شدن طرح قبض سبز علاوه بر اینکه در این هزینه ها صرفه جویی خواهد شد مشکلاتی مانند مخدوش یا از بین رفتن قبوض برق، مسایل مربوط به زمان و نحوه توزیع و خطاهای نیروی انسانی در توزیع قبض ها از میان خواهد رفت و دقت و صحت کار نیز ارتقا خواهد یافت.

کامران حدادی مدیر روابط عمومی این شرکت با اشاره به جزئیات بیشتر این طرح ادامه دارد، در اجرای این طرح محدودیتی برای ثبت اشتراک های برق وجود ندارد و حتی چندین اشتراک برق نیز می تواند با یک شماره تلفن همراه ثبت گردد.

به این ترتیب حتی برای مجتمع ها، آسانسور مجتمع ها و صاحبان املاک که چندین اشتراک برق دارند نیز امکان ثبت شماره اشتراک با یک شماره تلفن همراه فراهم می باشد.

بر اساس این گزارش طرح ملی قبض سبز در شرکت توزیع برق خوزستان اجرا می شود و مردم و مشترکان برق در خوزستان (به جز اهواز) می توانند با ارسال رمز اشتراک برق به شماره 30001219 جهت دریافت قبوض برق به صورت الکترونیکی ثبت نام نمایند. 


تاریخ ثبت 1398/04/23
ساعت ثبت 12:38
تعداد بازدید 678
کلیه حقوق متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خوزستان می باشد