جزئیات خبر

برگزاری کارگاه آموزشی مبانی ارتباطات و خبر نویسی در شرکت توزیع برق خوزستان

کارگاه آموزشی مبانی ارتباطات و خبر نویسی ویژه نمایندگان روابط عمومی مدیریت های توزیع برق شهرستان ها در حوزه ستادی شرکت توزیع برق خوزستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، هدف از برگزاری این کارگاه آموزشی آشنایی با اصول و مبانی ارتباطات، خبر نویسی و بهبود کیفیت تهیه اخبار بود.

دراین کارگاه آموزشی کامران حدادی مدیر روابط عمومی این شرکت که به عنوان مدرس دوره حضور داشت، ابتدا ضمن ارایه سر فصل های دوره به اهمیت علاقه مندی، تلاش و پشتکار افراد و همچنین روحیه خبرنگاری تاکید داشت.

وی در این کارگاه بخش هایی از تعاریف و مفاهیم ارتباط، سطوح ارتباط، مدل های ارتباط،  مفاهیم اساسی در خبرنویسی، ارزش های خبری و عناصر خبر را به صورت مفصل تشریح کرد.

در انتهای  این دوره آموزشی، رضا غضنفری مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان با حضور صمیمی خود در جمع نمایندگان روابط عمومی و استماع نظرات ایشان، ضمن تقدیر از برگزاری چنین کارگاه های آموزشی و اعلام حمایت از بخش روابط عمومی شرکت توزیع برق خوزستان، به تشریح اهداف شرکت و همچنین اهمیت جایگاه روابط عمومی در جامعه  و کمک آن در پیشبرد اهداف شرکت پرداخت.

بر اساس این گزارش در این کارگاه آموزشی یک روزه، 25 نفر از مسئولان روابط عمومی ادارات برق شهرهای مختلف استان خوزستان حضور داشتند.

 

                                                                                                                         

 

Ravabet.kepdc@Gmail.com

061-33331058

تهیه و تنظیم: مهدی جایگران نژاد

 

 

تاریخ ثبت 1397/09/02
ساعت ثبت 22:39
تعداد بازدید 356
کلیه حقوق متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خوزستان می باشد