جزئیات خبر

کسب رتبه روابط عمومی برتر کشور توسط روابط عمومی توزیع نیروی برق خوزستان

در پایان چهاردهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و پانزدهمین جشنواره برترین روابط عمومی های ایران، مدیران برتر روابط عمومی در بخش های مختلف معرفی شدند.

 بر اساس این گزارش، در این سمپوزیوم با رای هیئت داوران در بخش مهندسی فرهنگی و توسعه فرهنگ خاص، روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان رتبه برتر را کسب نمود.

در همین رابطه کامران حدادی مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق خوزستان گفت: مجموعه      فعالیت های انجام شده در زمینه ترویج فرهنگ استفاده صحیح از برق و مدیریت مصرف در قالب برنامه های بسیار متنوع در سطح گسترده باعث شد تا هیئت داوران چهاردهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و پانزدهمین جشنواره برترین روابط عمومی های ایران رای به برتری روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان دهند.

حدادی افزود: ساخت و انتشار موشن گرافیک های جذاب، طراحی و چاپ صدها هزار نسخه برشور فرهنگی، فیلم، برنامه های رادیویی، تلویزیونی و استفاده از ظرفیت های فضای مجازی برای فرهنگ سازی در زمینه مدیریت مصرف برق از جمله مهمترین فعالیت های صورت گرفته برای تابستان سال 97 بوده که اثرات بسیار مثبتی در تغییر و نوع نگرش مردم و مشترکان نسبت به برق و خدمات آن داشته است.

گفتنی است چهاردهمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی و برای تقدیر از برگزیدگان روابط عمومی 30 مهر 97 با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی و رئیس شورای شهر تهران و متخصصان حوزه روابط عمومی در سالن کتابخانه ملی برگزار شد.

تاریخ ثبت 1397/08/02
ساعت ثبت 08:51
تعداد بازدید 322
کلیه حقوق متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خوزستان می باشد