جزئیات خبر

پخش برنامه رادیویی برق و زندگی با مشارکت روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان

سری جدید  برنامه رادیویی برق و زندگی کاری مشترک از شرکت توزیع نیروی برق خوزستان و صدا و سیمای مرکز خوزستان تولید و در حال پخش می باشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان کامران حدادی مدیر روابط عمومی این شرکت با بیان این خبر گفت، این برنامه با هدف انعکاس فعالیت های صورت گرفته برای پایداری شبکه برق و همچنین ترویج فرهنگ صحیح استفاده از برق و آشنایی هرچه بیشتر مردم با مصادیق مدیریت مصرف، تولید شده و در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه از رادیو خوزستان پخش می شود.

وی افزود در این برنامه بخش های متنوعی چون عملکرد ادارات مختلف برق شهرستان ها،  بیان چالش های صنعت برق خصوصاً در فصول گرم سال، بحث های کارشناسی و آموزش مدیریت مصرف تشکیل شده و در سال های پیش نیز با استقبال شنوندگان روبرو شده است.

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان افزود، در راستای مدیریت مصرف برق این               روابط عمومی در تابستان سال 97 اقدام به تهیه 15 قسمت موشن گرافیک با مضامین ساده و کاربردی نموده که در فضای مجازی و از طریق رسانه های گروهی منعکس شده است.

وی ادامه  داد از دیگر فعالیت های صورت گرفته در زمینه مدیریت مصرف می توان به چاپ و توزیع حدود یک میلیون نسخه بروشور در 16 عنوان مختلف و همچنین چاپ و انتشار پوستر های مرتبط با آموزش های مدیریت مصرف اشاره کرد.

برگزاری جشنواره روشنا در دو بخش پوستر و نقاشی نیز از دیگر اقدامات صورت گرفته در زمینه مدیریت مصرف بوده است. 

براساس این گزارش، برنامه رادیویی برق و زندگی را از شنبه ،یکشنبه ،دوشنبه و سه شنبه هرهفته از ساعت 10:25 صبح به مدت 20 الی 25 دقیقه  از رادیو خوزستان و بر روی موج  FM 94.00  و AM 711  پخش خواهد شد
تاریخ ثبت 1397/06/06
ساعت ثبت 19:52
تعداد بازدید 431
کلیه حقوق متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خوزستان می باشد