جزئیات خبر

آماده باش کامل نیروهای شرکت توزیع برق خوزستان

به اطلاع مردم شریف استان خوزستان می رساند، درپی شرایط ناپایدار جوی و بارش و تندباد های شدید در اکثر نقاط استان خوزستان، تمامی پرسنل فنی و گروه های اتفاقات وعملیات این شرکت در تمامی شهرها و روستاها، در آماده باش کامل بوده تا در صورت بروز هرگونه حادثه ای برای شبکه های برق در سریع ترین زمان ممکن نسبت به بازسازی و مرمت شبکه های توزیع برق اقدام نمایند.

شدت تندباد به حدی بوده که علاوه بر شکستن شاخه های درختان باعث بریدگی سیم و کابل های شبکه برق و در برخی موارد شکستن پایه و آسیب به ترانس ها شده است.

این تندباد بسیاری از نقاط استان را تحت تاثیر قرار داده که از جمله آن می توان به سوسنگرد، رامهرمز، رامشیر، مسجدسلیمان ، لالی، ایذه، اندیکا، ماهشهر، امیدیه ، آبادان و خرمشهر ، دزفول، وسایر شهرهای استان اشاره کرد.

در همین رابطه ضمن عرض پوزش به دلیل هرگونه نارسایی احتمالی در شبکه برق، از هم استانی های عزیز تقاضا می شود در صورت بروز تندباد  و واردشدن خسارت به شبکه و یا خاموشی  و قطع برق ، ضمن حفظ آرامش و خونسردی ، با مراکز 121 در شهرهای مختلف استان (سامانه فوریت های شرکت توزیع برق استان خوزستان) ویا ادارات  برق محل سکونت تماس حاصل فرمایند.

این اطمینان داده می شود که کارکنان این شرکت با تمام توان و بسیج تمامی  امکانات برای پایداری شبکه برق تلاش خواهند کرد.

 

روابط عمومی شرکت توزیع برق خوزستان

تاریخ ثبت 1397/02/22
ساعت ثبت 00:59
تعداد بازدید 698
کلیه حقوق متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خوزستان می باشد