جزئیات خبر

تشکیل شورای اطلاع رسانی صنعت برق خوزستان

در راستای همگرایی و هم افزایی شرکت های صنعت برق استان خوزستان شورای اطلاع رسانی این صنعت تشکیل شد.

با توجه به اهمیت صنعت برق خوزستان و پشتیبانی آن از مهم ترین صنایع درآمدزای کشور و شرایط خشکسالی پیش آمده و تاثیر آن بر تولید برق نیروگاه های برق آبی استان و خاموشی های احتمالی در تابستان پیش رو، شورای اطلاع رسانی صنعت برق استان تشکیل شده تا اخبار و اطلاع رسانی های مربوطه از یک دریچه واحد در اختیار رسانه ها و مردم قرار بگیرد.

این شورا متشکل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز و روابط عمومی شرکت برق منطقه ای خوزستان بوده و اطلاع رسانی های لازم از طریق سخنگوی شورا انجام می شود.

از اهداف اصلی تشکیل این شورا بررسی راه ها و الگوهای بهینه سازی مصرف و همکاری با صدا و سیما و سایر رسانه ها و استفاده از ظرفیت های موجود اهالی رسانه برای بهینه سازی مصرف و کاهش خاموشی های احتمالی است.

بر اساس این گزارش؛ جلسات شورا متناوب در حال برگزاری است، لازم است که رسانه ها اخبار مربوط به تابستان پیش رو و شرایط برق استان را از طریق این شورا پیگیری کنند و ما را در امر اطلاع رسانی دقیق و کاهش مصرف برق یاری نمایند.

گفتنی است در اولین جلسه شورای اطلاع رسانی صنعت برق خوزستان مدیر روابط عمومی برق منطقه ای خوزستان به عنوان سخنگوی این شورا انتخاب گردید.

تاریخ ثبت 1397/02/18
ساعت ثبت 08:08
تعداد بازدید 1128
کلیه حقوق متعلق به شرکت توزیع نیروی برق خوزستان می باشد